ALPINA JUMP 2.0 HM9211310 Kayak Kaskı

ALPINA A.9210  JUMP 2.0 VM Kayak Kaskı
2.290,00 ₺
1.946,50 ₺ 2.290,00 ₺
Vergi dahil
Stoktaki son ürünler

2018 / 2019 Sezon Ürünü

KONFOR

Removable_Earpads Neckwarmer Airstream Control

GÜVENLİK

Hard Shell Hi_EPS

ERGONOMİ

Run_System_Ergo_Snow
Beden:
Renk:

KONFOR

Removable_Earpads Çıkarılabilir kulaklıklar sayesinde sıcak havalarda kaskınızı konforunuzdan ödün vermeden kullanabilirsiniz, üstelik bunu saniyeler içinde yapabilir ve çıkardığınız parçaları ceketinizde de saklayabilirsiniz. Yeniden takmak istediğinizde ise bu sadece birkaç saniyenizi alacaktır.
Neckwarmer Alpina’nın kasklarında bulunan boyun ısıtıcı bölme hafif ve yumuşak bir materyalden yapılmıştır. Boynu sıcak tutmasının yanında yüksek hızlarda rüzgârı da kesmesiyle size konforlu bir kullanım sağlar.
Airstream Control Kaskın çevresinde bulunan havalandırma bölmeleri dilediğinizde açıp kapatabilmeniz için kayan bir mekanizma ile yapılmıştır.

GÜVENLİK

Hard Shell Kaskın dış yüzeyi çarpma karşıtı veya diğer adıyla polikarbon teknolojisi kullanılarak oluşturulmuştur. Bu, kaska sağlam bir görüntü kazandırmasının yanında soğuk havanın içeri girmesini engeller ve hava dolaşımı sağlar.
Hi_EPS Her Alpina kaskının içinde bulunan yüksek kalite polyester kaplama mikroskobik hava cepleri sayesinde çarpma esnasında oluşan sarsılmaları emerek daha güvenli bir kullanır sağlar.

ERGONOMİ

Run_System_Ergo_Snow Kaskın ense tarafında bulunan çarklar kask içi çapını kullanıcının kafa yapısına uygun şekilde büyütüp veya küçülterek size daha konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca ergonomik yapısı sayesinde eldivenlerinizi çıkarmadan da bu ayarlamayı yapabilirsiniz.

Veri Sayfası

Sezon
2018 / 2019

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer ÜrünlerEn iyi tasarımcının elinden

Menü
Kapat
Back
Account
Close