DESCENTE DWMMGK12-85 LORENZO ERKEK KAYAK MONTU

6.990,00 ₺
4.893,00 ₺ 6.990,00 ₺
Vergi dahil
Stoktaki son ürünler

DESCENTE DWMMGK12-85 LORENZO ERKEK KAYAK MONTU

Ürün Özellikleri

Heat Navi

Thinsulate

DTL (Descente Technology Lamination)

Motion 3D

4-Way Stretch

Down

Dermizax

Para-Hood

Fly Ventilation

Beden:
Renk:

Ürün Özellikleri

INSULATION

Heat Navi

Descente tarafından geliştirilip üretilmiş olan bu kumaş teknolojisi, güneşten gelen ışığı emip hapsederek onu ısıya dönüştürme özelliğine sahiptir.

Descente Insulation Heat Navi

INSULATION

Thinsulate

Bu ileri teknoloji yalıtım malzemesi kalın katmanlar zinciri kullanmak yerine sık dokunmuş microfiber kullanarak havayı ürünün içinde tutmaya odaklanır böylece vücut ısınızın korumasını sağlar.

Descente Insulation Thinsulate

WATERPROOF

DTL (Descente Technology Lamination)

Hafif, yumuşak ve rahat kalırken mükemmel nem geçirgenliği sağlayan çok işlevli, mikro gözenekli su geçirmez kaplama. DTL, 20K Su Geçirmez ve 20K nefes alabilirlik derecesi sağlar.

Descente WATERPROOF DTL (Descente Technology Lamination)

INNOVATIVE TECHNOLOGIES

Motion 3D

Descente ürünlerinde hareket özgürlüğünü arttırmak için kendi ürettiği bir teknik olan 3D tasarımını kullanmaktadır. Bu sayede ürün, insan anatomisine en uygun şekilde üretilip, vücudun yaptığı hareketlere, dönüşlere ve esnemelere uyum sağlar. Ayrıca Descente bu özelliği ürünlerinde kullanmak üzere en uygun malzemeleri seçmektedir.

Descente INNOVATIVE TECHNOLOGIES Motion 3D

FABRIC

4-Way Stretch

Ürün hissiyatını hafif ve yumuşak hale getiren bu özellik sadece vücudu sarmakla kalmaz aynı zamanda vücut hareketlerine göre esneme gösterip size hareket özgürlüğü sağlar.

Descente FABRIC 4-Way Stretch

INSULATION

Down

Aşağı yalıtım, maksimum sıcaklık sağlayan hava ve vücut ısısını yakalayan yüksek tavan kümeleri oluşturur. Hafifliği, yüksek hava geçirgenliği ve sıkıştırma özellikleri, aşırı rahatlıkla çok yönlü bir dolgu sağlar.

Descente INSULATION Down

WATERPROOF

Dermizax

Gözeneksin kumaştan üretilmiş dış katman suyun içeri geçişini engellemesinin yanında ayrıca ürünün iç kısmındaki tabakaların nemi emip dışarı atmasını sağlar böylece sizi kuru ve konforlu tutar.

Descente WATERPROOF Dermizax

INNOVATIVE TECHNOLOGIES

Para-Hood

Para-hood adı verilen bu özellik karın boyun bölgesine toplanmasını önler. Ayrıca ürünün kapüşon kısmının istediğiniz zaman kolayca çıkarılabilmesine olanak sağlar.

Descente INNOVATIVE TECHNOLOGIES Para-Hood

INNOVATIVE TECHNOLOGIES

Fly Ventilation

Ceketin ağız kısmında kalan küçük bölüm siz nefes verdikçe oluşan buharın ve nemin dışarıya kolayca salınmasını ve gözlükte oluşabilecek buharın engellenmesine yardımcı olur.

Descente INNOVATIVE TECHNOLOGIES Fly Ventilation

Veri Sayfası

Sezon
2018 / 2019

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Menü
Kapat
Back
Account
Close