ALPINA A.9080 CARAT XT Kayak Kaskı

ALPINA A.9080 CARAT XT  Kayak Kaskı
790,00 ₺
671,50 ₺ 790,00 ₺
Vergi dahil
Stoktaki son ürünler

2018 / 2019 Sezon Ürünü

KONFOR

Venting System Neckwarmer Changeable Interior

GÜVENLİK

Inmold_Tec Ceramic_Shell Hi_EPS

ERGONOMİ

Run_System_Ergo_Snow
Beden:
Renk:

KONFOR

Venting System Kaskın sahip olduğu havalandırma sistemi sayesinde kaskın içinde biriken sıcak hava dışarıya kolayca atılır ayrıca gözlükte oluşabilecek buharlanmalarında önüne geçer.
Neckwarmer Alpina’nın kasklarında bulunan boyun ısıtıcı bölme hafif ve yumuşak bir materyalden yapılmıştır. Boynu sıcak tutmasının yanında yüksek hızlarda rüzgârı da kesmesiyle size konforlu bir kullanım sağlar.
Changeable Interior Kaskların içinde bulunan bone kısmı terlemelere karşı oldukça duyarlıdır bu yüzden Alpina boneleri yerinden söküp yıkayıp kurulayabilmeniz için size çıkartılabilen bir aparat sunar.

GÜVENLİK

Inmold_Tec Seramik kauçuk kısmını saran bu bölge yüksek ısı ve basınç altında ortaya çıkarılmıştır. Böylece kaskın dış katmanın içi ile olan bağlantısını arttırarak kaska güçlü bir görünüm kazandırır.
Ceramic_Shell Kaskın yüksek kalite polyester iç kaplamasını saran seramik kauçuk çarpmalara karşı dayanıklılık sağlamasının yanı sıra zararlı güneş ışınların ve saçta oluşan elektriklenmeyi önler.
Hi_EPS Her Alpina kaskının içinde bulunan yüksek kalite polyester kaplama mikroskobik hava cepleri sayesinde çarpma esnasında oluşan sarsılmaları emerek daha güvenli bir kullanır sağlar.

ERGONOMİ

Run_System_Ergo_Snow Kaskın ense tarafında bulunan çarklar kask içi çapını kullanıcının kafa yapısına uygun şekilde büyütüp veya küçülterek size daha konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca ergonomik yapısı sayesinde eldivenlerinizi çıkarmadan da bu ayarlamayı yapabilirsiniz.

Veri Sayfası

Sezon
2018 / 2019

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer ÜrünlerEn iyi tasarımcının elinden

Menü
Kapat
Back
Account
Close